ПНЕВМАТИЧНИЙ ОДНОГОЛІВКОВИЙ ФАСКОЗНИЙ ВЕРСТАТ ДЛЯ ТРУБ FAZRT60AC
Без рейтинга
Добавить в избранное
12 месяцев гарантии
euromet.jpg
Связаться с трейдером:
Krzysztof Penkowski
E-mail: krzysztof.penkowski@eurometal.com.pl
Telefon: 603 400 333
Количество
Добавить в корзину
Основні характеристики
Швидка адаптація розміру
Сфери застосування
  • Автомобільна промисловість
  • Меблева промисловість
  • Санітарне обладнання
  • Фітнес-обладнання
  • Медичне обладнання
Технические данные Ед. изм Ценить
Застосовуваний зовнішній діаметр [мм] ∅ 6 - ∅ 60 mm (rury), ∅ 6 - ∅ 20 mm (pręty)
Тривалість обробки [мм] 25
Точність обробки [мм] +/- 0,1
Швидкість обробки [-] 3-6 sek/szt
Потужність головного двигуна [-] 1,1 kW x 400 V x 50 Hz